2018.04.21 21:46
A Manchester United nyert az Angol Kupa első elődöntőjében.
Huszadik alkalommal az FA-kupa döntőjében a Manchester United
2018.04.21 21:00
A Manchester United 2-1-re legyőzte a Tottenham Hotspur csapatát az angol labdarúgó FA Kupa szombati elődöntőjében, a londoni Wembley Stadionban.
Idén se múlik el döntő nélkül Mourinho szezonja
2018.04.21 20:37
A MU megfordította a Tottenham elleni elődöntőt.
Kézilabda NB I/B Nyugati csoport: Győzelem az utolsó idegenbeli bajnokin
2018.04.21 20:32
A szezonban utoljára lépett pályára vendégként az EU-FIRE Mosonmagyaróvár, amely Nagyatádra látogatott az NB I/B Nyugati csoportjának 23. fordulójában.
Ha létezik csodagól a kéziben, az nagyjából ilyen
2018.04.21 20:23
Bombac rendkívüli mozdulatot választott háttal a kapunak. A Kielce így is simán kikapott a PSG-től.
Ijesztő ütközés: két focistát mentő vitt el a Haladás-pályáról - videó
2018.04.21 19:13
A vendégek egyik támadója és a hazaiak kapusa szaladt egymásnak a Haladás–Balmazújváros-bajnokin.
A 95. percben, büntetőből mentett pontot a Fradi
2018.04.21 19:03
10 zsinórban győztes Üllői úti meccs után Doll csapata a Paks ellen 2-2-re végzett. A Videoton átvette a vezetést.
NB III foci - Szombaton a Csorna, vasárnap a Gyirmót csapatának drukkolhatunk
2018.04.21 18:41
A 24. fordulóban megyénkből Csorna-Veszprém és Gyirmót FC Győr II-Csepel összecsapást tartanak ezen a hétvégén
Megyei foci - Mutatjuk a hétvégi programot
2018.04.21 18:06
A mérkőzések java részét vasárnap játsszák, de szombaton is van kiért izgulni.
Fucsovics selejtezős ellenféllel kezd a budapesti tornán
2018.04.21 17:57

További friss hírek a témakörben

Nagy verést kaptak Gulácsiék, Szalaiék bántak el velük A lipcsei csapat négy meccset játszott hétfő óta, ezeken a magyar válogatott kapus összesen 15 gólt kapott.
Nagy trükköt vett elő a Gladbach világbajnoka Oktatófilmbe illő szabadrúgás Kramertől.
Megvan Szalah 31. gólja, de a győzelem elmaradt A Liverpool 2-0-ról nem tudta megverni a WBA-t.
A Kisvárda otthonában folytatja a bajnoki pontvadászatot a Győri Audi ETO KC Ismét a magyar bajnokságban lépnek pályára a zöld-fehérek. Danyi Gábor kemény erőpróbára számít.
Az Indiana Pacers horvát dobógépe volt LeBron és a Cavs végzete Hatalmas fordulat után hátrányba került az NBA rájátszásában a tavalyi döntős.
A Boca Juniors vinné Buffont a nyáron Az argentín csapat edzője megerősítette a hírt, felvették a kapcsolatot a kapussal.
Eldobta a mankóit Tomori Zsuzsanna Gondolt rá, hogy feladja, de ma már inkább a gyógyulására koncentrál a Győri Audi ETO KC átlövője.
Ellopták az Európa-liga-serleget, de már meg is találták A Mexikóban túrázó trófeát egy autóból vitték el.
Budapesti ATP-verseny - A jövő nagy teniszsztárja jön Magyarországra? - videó A tavalyi elődöntősök közül hárman (Lucas Pouille, Aljaz Bedene és Paolo Lorenzi) ismét indulnak a budapesti 250-es ATP-versenyen. A nemzetközi salakpályás tornán 176,3 millió forintért küzdenek a játékosok. A magyar fővárosba érkezik a férfi tenisz egyik legnagyobb tehetsége is.
A Real túl a nehezén Mi vár Ronaldóékra a BL-döntőben a sokadik nagy menekülés után? Hogy juthat oda a Liverpool és a Roma? A kedvező idegenbeli sorsolás dönthet.
720 millió forintért kelt el ez a baseballkártya, és ezzel még csak nem is rekorder
Női kosár: Euroliga-döntőben a Sopron A soproni négyes döntőben 68-65-re nyerte az elődöntőt.
Európa legjobb kosarasai a Hűség városában - Sopron Basket-Yakin Dogu - 63-64 - online Az első három negyedet végig vezette a Sopron, a félidőben és a 3. negyed végén is 10 pont az előnyünk! Volt egy 11-0-ás sopron sikerszéria is.
Európa legjobb kosarasai a Hűség városában - Sopron Basket-Yakin Dogu - 54-40 - online Az első két negyedet végig vezette a Sopron, a félidőben 10 pont az előnyünk! Volt egy 11-0-ás sopron sikerszéria is.
A tökéletes felkészülés tökéletes hoki-vb-t is hoz? A magyar válogatott hibátlan eredménnyel készült a divízió I/A-csoportos vb-re. A mieink elszántak, de kik lehetnek a budapesti torna kulcsfigurái?
Baseballt a téli olimpiára!
Nyolc gólos győzelmet aratott az Audi ETO a Kisvárda ellen - Végeredmény: 17-25 (6-10) Magabiztos győri siker Kisvárdán.
Örömében szerelmet vallott játékosának a soproni kosáredző Hatalmas volt a boldogság az Euroliga-döntős csapatnál.
Mit tud ez a francia a futballról? Arséne Wenger teljesen ismeretlenként érkezett Japánból az Arsenalhoz. 22 évvel később három bajnoki címmel, összesen 17 trófeával, a klub legendájaként távozik.
Ott vagyunk az Euroliga döntőjében! Óriási mérkőzésen győzött a Sopron Basket a Yakin Dogu ellen Az első három negyedet végig vezette a Sopron, aztán drámai fordulat történt, feljöttek a törökök. Végül Milovanovic triplája döntötte el a mérkőzést!