Orbán végig a pályán volt, nulla pontos csapatot nem tudtak verni.
Nikolic: Tudtuk, hogy fölösleges, mégis mindent beleadtunk
2018.12.13 22:22
A szerb edző szerint nemcsak a Vidi szurkolói, hanem egész Magyarország büszke lehet a csapatra.
Bravúros Vidi-döntetlen a Chelsea ellen, de nem ért továbbjutást
2018.12.13 20:48
Jól és taktikusan harcolt a magyar bajnok az EL-ben, fantasztikus kapásgólt lőtt Nego, de a BATE győzelme miatt a döntetlen nem jelentett továbbjutást.
Planéta elnézést kért a súlyosan megsérülő Neagutól
2018.12.13 20:18
A magyar kézis nem tehetett a legjobb román szalagszakadásáról, de megviselte az eset.
Bravúros döntetlennel búcsúzott a Vidi FC a labdarúgó Európa-ligától
2018.12.13 20:02
A magyar bajnok 2-2-őt játszott az angol Chelsea csapatával, de így is kiesett, mivel a fehérorosz BATE Boriszov nyert a görög PAOK vendégeként.
Kiesett az Európa ligából a Vidi
2018.12.13 18:57
Szinte a komplett kezdő Londonban maradt, Maurizio Sarri edző ugyanis nyolc sztárjátékosát sem hozta Budapestre a csütörtök esti Vidi-Chelsea összecsapásra. Ez kedvezett is valamennyire a magyaroknak, de a továbbjutás nem jött össze.
Vidi FC – Chelsea - A Vidi utolsó Európa Liga-csoportmeccsének közvetítése
2018.12.13 18:41
Nehéz helyzetben a Vidi, mindenképp pontot kell szereznie a Chelsea ellen, hogy legyen esélye továbbjutni az Európa Liga csoportköréből. Az angol csapat számára már tét nélküli a mérkőzés, ez nekünk jó, de kell a PAOK is a sikerhez. Kövesse a mérkőzést online az Indexen!
Majdnem teljes a válogatott 2019-es programja
2018.12.13 18:00
Szeptemberben Montenegróban játszik Marco Rossi csapata.
Müller csak a Bundesliga-logót másolta, erre kiállították
2018.12.13 17:18
Káprázatos gólt vettek el Ronaldo nyughatatlansága miatt
2018.12.13 16:58
Dybala 93. perces bombagólját érvénytelenítették.

További friss hírek a témakörben

Dárdai matekja: 3 meccs, 7 pont = 1 ebéd Különleges meghívással motiválja csapatát a Hertha-edző.
Nem gyógyult meg Kapás Boglárka, nem tud indulni a vb-n A magyar úszó 400 méter gyorson sem indul a kínai Hangcsouban zajló rövidpályás versenyen.
3,9 millió dollár összdíjazású meghívásos sorozatot indít a FINA Három állomás, négyfős döntők a számok legjobbjaival. Hosszú felkészül.
Neymar úgy gondolja, tökös gyerek vagyok Háromszor annyit fizetett a PSG Lőw Zsoltért, hogy legyen a csapat másodedzője, mint amennyit játékosként ért. Úgy érzi, túlnőtt a magyar futballon. De mi a pontos feladata a klubnál, és milyen a viszony Neymar és Cavani közt? A belgrádi BL-meccs előtt beszélgettünk.
A mexikói női focidöntőn, vagy két teljes NB I.-fordulóban van több néző? A mexikói döntő első meccsét hétköznap délután négykor játszották, de a válasz sejthető.
Saját szurkolói fütyülték ki a kapitányi karszalagot visszadobó Iscót Legalábbis a közönség így látta, a csapat szerint van másik magyarázat.
11 éves C. Ronaldo-csúcs szakadt meg Másik portugál a BL-ősz legeredményesebbje.
Férfi kézilabda Magya Kupa - Kiesett az ETO-SZESE Tisztesen helytállt az ETO-SZESE az élvonalbeli Budakalász ellen a Magyar Kupa negyedik fordulójában, de ezzel együtt is az NB I-es csapat jutott tovább a következő körbe.
Hetedik a magyar válogatott, a románok mégis örülhetnek Nem lesz norvég címvédés, biztosan új Európa-bajnokot avatnak vasárnap.
Női kézilabda Eb - Hetedik a magyar válogatott, nem lesz norvég címvédés A román, a norvég és a magyar csapat azonos pontszámmal végzett a második, a harmadik és a negyedik helyen, így a címvédő Norvégia nem jutott a négy közé, a magyarok pedig a hetedik helyen zárják a tornát..
Női kosárlabda EK - Hazai vereséggel búcsúzott a Győr A Győr 78-56-ra kikapott a Gironától, így véget ért szereplése a női kosárlabda Európa Kupa csoportkörében.
Klub-vb: Háromgólos hátrány, büntetőpárbaj Az új-zélandi Wellington nagy előnyt szórakozott el az al-Ain ellen a klub-vb nyitómeccsén.
Női kézilabda Eb - Szenzációs győzelem! A magyar válogatott legyőzte a románokat is Reméljük, nem ismer lehetetlent a magyar válogatott és megpróbálja több mint 10 góllal legyőzni a románokat!
Lehetetlen küldetés előtt a magyar csapat? Női kézilabda Eb - Magyarország-Románia - 21-20 Reméljük, nem ismer lehetetlent a magyar válogatott és megpróbálja több mint 10 góllal legyőzni a románokat!
Káprázatos gólt vettek el Ronaldo nyughatatlansága miatt Dybala 93. perces bombagólját érvénytelenítették.
Loeb Michelisz márkatársa lett Hyundaijal tér vissza a rali-vb-be a kilencszeres világbajnok, összecsap Ogier-val.
Egyenként halunk meg, ha nem tesznek semmit A román Neagu súlyos sérülése után több kézikapitány is kritizálta az Eb-lebonyolítást.
Hosszú a dobogóra sem fért fel 200 háton Az egyes pályán maradt le az élmezőnyről a rövidpályás vb-n.
Chelsea-mezben nézné a helyszínen a Vidi-meccset? Nem fog menni Telt ház lesz a Groupama Arénában, akinek nincs jegye, az már biztosan lemarad.
Sose jó jel, ha Michael Jordan pofoz elégedetlenségében A Hornets-kosaras Monk kapott a hülyeségéért.
Müller karaterúgással találta telibe az ajaxos fejét A vétlen Tagliafico 20 perccel később, a 95. percben hős lett a Bayern ellen.
Győré lesz majd a DAC-sporttelep Bár villany és meleg víz már van a DAC Pápai úti létesítményében, még mindig nincs döntés a sporttelep új fenntartójáról.
Őrület volt az Ajax–Bayern, kikapott a Juventus és a Manchester United Utolsóként az Olympique Lyon jutott a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe, miután a csoportkör szerdai utolsó játéknapján 1-1-es döntetlent ért el Kijevben, a Sahtar Donyeck vendégeként.
Megruházta a tartalékos Realt a CSZKA A címvédő Real Madrid otthon, az AS Roma idegenben kapott ki a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó játéknapján. A Romát legyőző cseh Viktoria Plzen a sikerrel bejutott az Európa-liga egyenes kieséses szakaszába.
Európa-liga - A Chelsea edzője kemény mérkőzést vár a Vidi ellen Maurizio Sarri emlékeztetett arra, hogy októberben is rendkívül nehéz meccsen győzték le a fehérváriakat, mert "a magyarok kiválóan és intenzíven védekeztek.
Nagy győzelem Románia ellen, olimpiai selejtezőt érhet Kiss Éva parádés védéseivel megnyerte második középdöntős meccsét is az Európa-bajnokságon a női kézilabda-válogatott. Norvégia hálás lehet nekünk, ha a hollandok is nyernek.
Női kézilabda Eb - Szenzációs győzelem! A magyar válogatott legyőzte a románokat is - fotók A középdöntőben második győzelmét aratta a magyar csapat. Kiss Éva volt a meccs hőse.
Magyarország-Románia - A magyar-román kézi Eb-meccs percről-percre A második félidőre feljavuló Kiss Éva fontos védései hozták a negyedik magyar győzelmet az Európa-bajnokságon. A románok legjobbja, Neagu megsérült, és még az elődöntőt is elbukhatják. Az olimpiai selejtező felé léptünk egy nagyot.