2017.10.20 00:09
A moszkvai Luzsnyiki stadion 35 évvel ezelőtti tragédiáját elkerülni könnyebb lett volna, mint eltitkolni, mégis csak az utóbbi sikerült. Egy szinte üres stadionban tapostak halálra 66 embert.
Gyerekkel a kezében ütötte az ellenfél játékosát
2017.10.19 23:00
Az Everton-Lyon meccsen volt nagy lökdösődés, az egyik lyonit a lelátóról is megütötték.
Ha így üvölt 50 ezer ember, mi lett volna gólnál?
2017.10.19 21:33
A Zvezda visszatért a futballporondra. Egy angol csapat nyert csütörtökig a belgrádi Marakanában.
Kubatov megállapodott a ferencvárosi szurkolókkal
2017.10.19 20:57
Kubatov Gábor, a Ferencváros elnöke megállapodott a klub szurkolótáborával, amely így visszatér a lelátókra.
Bombagól és egy sarkazós Dárdai csapatának a veszte
A Hertha pokoli rosszul szerepel az Európa Ligában, három meccsen egyetlen pont a mérleg.
Női kosárlabda Európa Kupa: nyert a Győr a franciák ellen - fotók
2017.10.19 20:18
A második fordulóban megszerezte első győzelmét a CMB Cargo Uni Győr a női kosárlabda Európa Kupában.
Visszatér a Fradi-tábor a Groupamába
2017.10.19 20:16
A szurkolók vezetője a Facebookon írta meg a hírt, de az Újpest ellen még nem lesznek ott.
Havat készíttet Peking a téli olimpiához külföldi profikkal
2017.10.19 19:02
Hóügyekkel foglalkozó munkacsoportot állított fel a 2022-es pekingi téli olimpia szervezőbizottsága.
Kleinheisler csapata tönkreverte Cruyff csapatát
2017.10.19 18:53
Nem is kezdődhetett volna jobban az Európa Liga csütörtöki programja.

További friss hírek a témakörben

O'Sullivan tett az eleganciára, tornacipőben snookerezett Ki is zárhatták volna az English Openről, de végül csak más színű tornacipőt kellett választania.
Magyar pontmentés a 94. percben A női vb-selejtezőben a horvátok ellen sikerült a 2-2 és az első pont.
Újabb sérülés sújtja a Győri Audi ETO KC-t Ismét kulcsjátékosát veszítette el Ambros Martín csapata. A Rosztov elleni Bajnokok Ligája összecsapás előtt egy újabb válogatott játékosát kénytelen nélkülözni klubunk.
Trump hiába nyomasztotta az NFL-t, nem hallgatták rá Nem lesz szabályváltozás a himnusz alatt tüntetők miatt. Az elnök ki is osztotta a ligát.
Doppingolt kutyákat találtak a világ legnehezebb szánhúzó versenyén Morfinhoz hasonló gyógyszert adtak nekik.
Öngól vette át Neymar helyét a Barcában Elég furcsán sikerül pótolni a brazilt.
Karate - Győrladaméri érmek
Ekkora kapáslövés nincs is A Roma-csatár Dzeko a nap meccsén a nap gólját is meglőtte a Bajnokok Ligájában.
Lukakuék alig győzték vigasztalni az ellenfél 18 éves kapusát A Benfica BL-ben debütáló fiatal kapusának hibája döntötte el a szerda esti csoportmeccset.
Nikolics visszatér a válogatottba, ha hívják Az MLS-ben 24 gólos támadó beszélt a napokban menesztett Bernd Storckról is.
3-3-as londoni őrület, Piqué a BL hülyéje A MU olyan góllal nyert, amit látni kell, hogy el tudjuk hinni. Javított a Bayern, robog a PSG.
Őrült meccsen játszott 3-3-at a Chelsea és a Roma - Az október 18-i Bajnokok Ligája-játéknap percről percre Az olaszok 0-2-ről fordítottak. Piqué buta pirossal nehezítette a Barca dolgát az Olympiakosz ellen, nyert a PSG és a Bayern, szenvedve, de így tett a Juventus és a Manchester United is.
Szépen javul Berki Krisztián műtött válla Jól reagál a beavatkozás utáni gyógytornára, ugyanis egyre jobb állapotban van.
"Megnyomták a vészcsengőt" a fehérvári jégkorongcsapatnál "Itt volt az ideje megnyomni a vészcsengőt" Szélig Viktor, a Fehérvár AV19 jégkorongcsapatának szakmai igazgatója szerint, miután az együttes az osztrák bajnokságban (EBEL) 12 forduló alatt mindössze 11 pontot gyűjtött és sereghajtó.
Kleinheisler csapata tönkreverte Cruyff csapatát Nem is kezdődhetett volna jobban az Európa Liga csütörtöki programja.
Női vb-selejtező - A magyar válogatott a 94. percben mentett pontot A magyar női labdarúgó-válogatott Gyirmóton 2-2-es döntetlent játszott a horvát együttessel a világbajnoki selejtezősorozat második, csütörtöki mérkőzésén.
Új sisakot kap Hamilton az Amerikai Nagydíjra?
Háromszor többet ivott a szövetségi kapitány a kelleténél Tizenhat hónapra bevonták a jogosítványát Michael O'Neillnek, az északír labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának, miután beismerte, hogy ittasan vezetett.
Egy orosz polgármester tanácsa a vébés vendéglátáshoz: Ne üssétek meg őket Kalinyingrád vezetője szerint a legjobb az lenne, ha mindenki elmenne a városból a futball-vb alatt.
F1-pilótának szánná a gyerekét? Szüljön októberben!
Conte: Mourinho foglalkozzon inkább magával A Chelsea-edző unja, hogy a Manchester Unitednél dolgozó kollégája folyton a csapatáról beszél.
Erőemelés - Elsők lettek a belediek A beledi erőemelők a közelmúltban felhúzó-, illetve erőemelő versenyeken vettek részt Budapesten.
Meghalt Csukás Emil az ETO és a Dózsa jobbszélsője Hosszan tartó betegség után életének 71. évében elhunyt a Rába ETO és a Győri Dózsa volt jobbszélsője, Csukás Emil, aki az ETO színeiben a Fradi ellen pontot érő gólt is szerzett.
Ritkán szaladnak bele ekkora verésbe az NBA-ben A Portland közel 50 ponttal verte a Phoenix Sunst.
Storck utódjának igent mondana Nikolics Visszatérne a válogatottba, ha meghívót kapna.
Így szakított (volna) Csányi és Storck a Facebookon
77 éves a Nemzet Sportolója
Tornacsukában állt a snookerasztalhoz a legenda A szentségtörést nem valami anarchista hevület vagy feltűnési viszketegség okozta, hanem Ronnie O'Sullivan kibicsaklott bokája. Megkapta az engedélyt.
Vízilabda világliga - A hollandokkal kezdenek a magyarok A magyar férfi és a női válogatott is a hollandokkal kezd a vízilabda-világligában.